Hakkında

Image

Çerez Politikası
HAKKINDA

Image

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU HAKKINDA AYDINLATMA METNİ
HAKKINDA

WPC TARIM ÜRÜNLERİ SAN. TİC. A.Ş. (bundan sonra “WPC” olarak anılacaktır) tarafından https://www.walnut.com.tr (bundan sonra WPC web sitesi olarak anılacaktır) web sitesinde yer alan işbu “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Aydınlatma Metni“ veri sorumlusu olarak Aydınlatma Yükümlülüğümüz doğrultusunda web sitesine giriş yapan sizlerin temel hak ve özgürlüklerinizi korumak amacıyla, tarafımızca elde edilen kişisel verilerinizi hangi hukuki gerekçelerle ve hangi yöntemlerle topladığımızı, elde edilen verilerinizi nasıl işlediğimizi, veri güvenliğinizi hangi yöntemlerle sağladığımızı siz değerli ziyaretçilerimizin dikkatine sunmak adına hazırlanmıştır.
Image

Ceviz hakkında diğer bilgiler
HAKKINDA

Ceviz hakkında bilmeniz gerekenler
Image

WPC Walnut - Cevizin Besin Değerleri
HAKKINDA

Ceviz ve Besin Değerleri Hakkında Kısa Bilgiler
Image

Ceviz Türleri
HAKKINDA

Ceviz Türleri hakkında bilgiyi bu bölümde bulabilirsiniz.
Image

Sıkça Sorulan Sorular
HAKKINDA

Merak ettiğiniz konular ve cevapları
Image

Cevizin Faydaları
HAKKINDA

Cevizin faydaları konusunda yayınlanan bilimsel makalelerin, gazete haberlerinin ve uzman görüşlerinin ortak noktası cevizin “kötü kolesterolü” düşürmeye yardımcı olmasıdır. Bu sadece “laf” olarak söylenen bir söz değildir.
Image

İnce Kabuk Amerikan tipi Chandler Ceviz
HAKKINDA

Amerikan ve Sili Cevizi olarak bilinen Chandler Ceviz, dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen ceviz sıralamasında ilk sırada yer almaktadır. İnce kabuk ceviz, yüksek iç ceviz oranı ve açık rengi ile Amerikan kökenli olup, Kaliforniya Bölgesi’nde yoğun olarak dikilen ve dünyaca kabul görmüş bir cevizdir.
Image

Vizyonumuz ve Misyonumuz
HAKKINDA

Vizyonumuz,
En sağlıklı ve lezzetli olmanın yanı sıra ambalaj ve uygun fiyat ile de Walnut Markası’nın güvencesini oluşturup, Türkiye’de gerçek ceviz üretiminin standartlarını belirleyen marka olmak.

Misyonumuz,
Gerçek ceviz lezzetini Türk tüketicisi ile tanıştırmak ve bu bağın ebedi kalması için faydalı gıdalar tüketimini arttırmak. Bunun yanı sıra “WPC Tarım Ürünleri A.Ş. Güvencesi” oluşturup farklı diğer ürünler ile sürekliliğimizi sağlamaktır.
 

Image

Ağaçlarımız
HAKKINDA

İlk fidan dikiminden bugüne, ağaçlarımız ve gelişimleri ile ilgili fotoğraflar serisi
Image

WPC-Walnut Hakkında
HAKKINDA


Tanıtım Filmi Üretim Filmi

Biz; en sağlıklı ve güvenilir ceviz markası olma hedefi ile 2012 yılında ilk ceviz fidanlarını diken, cevizin tüm inceliklerini bilerek, büyük bir özveri ile çalışan bir şirket olan WPC Tarım Ürünleri A.Ş; Berteks Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı A. Berk Noyan’ın iştirakidir.